Burs Başvurusu

||Burs Başvurusu
Burs Başvurusu 2020-11-10T18:19:14+00:00

Kartal Eğitim Vakfı Burs ve Mentorluk Programı başvuruları 18 Eylül 2020 tarihinde sona ermiştir. 2020 – 2021 eğitim-öğretim dönemi burs sonuçları 16 Kasım 2020 Pazartesi günü açıklanacaktır. 


Kartal Eğitim Vakfı Burs ve Mentorluk Programı başvuruları başladı! 08 Eylül – 18 Eylül 2020 tarihleri arasında başvuruda bulunabilirsiniz.

Vakfımızın yürütmüş olduğu Burs ve Mentorluk Programı’nın temel amacı iş hayatında, sivil toplumda ve toplumsal hayatta etkin roller üstlenecek, sosyal sorunlara karşı hassas, tarih bilinci ve gelecek perspektifi olan, mesleki/teknik açıdan donanımlı bireylerin gelişimlerini desteklemektir.

Program kapsamında;

•      Başvuruda bulunan tüm öğrencilerimize ilgi alanları doğrultusunda veya kendisini geliştirmek istediği alanlar göz önünde bulundurularak sektöründe uzman ve tecrübeli mentor ataması yapılacaktır.

•      Ayrıca, burs almaya hak kazanan öğrencilerimize 8 ay boyunca ihtiyaç ve başarı bursu desteği verilecektir.

KARTAL ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ mezunu, lisans eğitimi alan öğrencilere yönelik başarı ve proje bazlı burs imkanı sunulmaktadır. KAİHL mezunu ya da mensubu olmayan öğrencilerin başvuruları değerlendirilmeyecektir.

Not: Burs başvuru formu sekiz (8) bölümden oluşmaktadır. Son sayfada “GÖNDER” butonuna bastığınızdan emin olunuz.